Minimalistické detaily

Mám rada minimalizmus, no zároveň som detailistka. Nemám veľmi rada zmeny, no celkom rada vytváram niečo nové, mením zaužívané a prerábam veci a priestory. No a všetky tieto moje superschopnosti som spojila dokopy pri nedávnej prerábke môjho officu. Ako to dopadlo uvidíte v článku.

Môj office, teda moja nutričná poradňa sa nachádza v budove polikliniky. Takej tej staršej verzie, postavenej myslím ešte v časoch, keď som ja nebola na svete. Viete si teda predstaviť, ako jednotne a sterilne vyzerajú kancelárie vo vnútri. Určite viete, na akejkoľvek poliklinike ste už boli 🙂 Ja mám interiér a nábytok  ladený do čierno-biela, v ktorom sa pekne vynímajú farebné detaily. Jedna polička, celkom centrálna, každý si ju určite všimne, mi však bila do očí už pekne dlho svojou nezariadenosťou. Veď posúďte sami, prikladám foto dôkaz pred premenou.

A tak som sa spojila s eshopom s bytovými doplnkami a dekoráciami bellarose.cz, v ktorom nájdete doplnky aké vám len napadnú do kuchyne, jedálne, spálne, bytový textil a taktiež nábytok. Mne sa veľmi páči aj ich rozdelenie jednotlivých kúskov do kategórií ako napr. vintage, škandinávsky či bohémsky štýl, ktoré vám uľahčí hľadanie a pomôže v zladení jednotlivých kúskov dokopy.

Moja vízia bola celkom jasná a jednoduchá, chcela som do poličky zopár kúskov, ktoré by ju oživili, no zároveň neprepchali. A takto to dopadlo.

Hravý kvetináčik som naplnila živým kvetom a tieto dve extrémne voňavé sviečky mi dokonale prevoňali celý office. Sviečka s vôňou vanilkového lusku vonia neskutočne a vydrží tiež dosť dlho!

Moje Aloe Vera rastie pekne nadivoko, a tak som sa rozhodla skrotiť ho týmto domčekom/poličkou v škandinávskom štýle, a myslím, že prinieslo trošku jarného HYGGE.

No a zabudla som vám napísať, že v Bellarose majú aj kútik pre všetky kreatívne office duše a je to PAPIERNÍCTVO. Mne denne robí spoločnosť tento rozkošný To Do zápisník, s ktorým na nič nezabudnem. Teda väčšinou. 🙂

A tu je výsledok! Takto jednoducho a minimalisticky som oživila svoju office poličku. Čo poviete?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *